29.01.2021W 2020 roku do Gminnej Biblioteki Publicznej w Liskowie przybyło 1025 książek na kwotę 22.525,00 zł

DSC01880.jpg
W 2020r. dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wyniósł 7.044,00zł oraz wkład własny ze środków Gminy Lisków również stanowił 7.044,00zł. Dodatkowo ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych biblioteka zakupiła 204 woluminy o tematyce profilaktycznej na kwotę 6000,00zł.

Łącznie Gminna Biblioteka Publiczna w Liskowie na zakup książek wydatkowała kwotę 22.525,00zł.
Zakupiono 522 tytuły dla dzieci, młodzieży i dorosłych, m.in.: A. Grabowskiej, P. Huelle,M. Wikiewicz, l. Fabisińskiej, A.Chylińskiej, J. Bednarek, M.Strzałkowskiej, B. Gawryluk, R.Kosin, R. Dahl, R.Pisarskiego, J.Olech, M.Kordel, A.Krawczyk, M.M.Kuźmińskich, M.Wali, R.Mroza, K.Bondy, ks. J.Twardowskiego, K.Wojtyły, G. Musso, M.H. Clarka, E. Mendozy, C.Lackberg, C.Cusslera, Sempe G., B.Majewskiej, N.Sochy, K.Mirek, A.Przybyłek, R.J.Fiszer, G.Gargaś, J.Moyes, M.Szczygła, N.Sochy, W.Chmielarza, Ch.Link, E.Świętek, J.Olech, P.Gregory, D.Gąsiorowskiej, I.Gołębiowskiej, B.Pawlikowskiej, A.Maciąg.

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Liskowie każdy miłośnik czytania znajdzie ciekawą książkę dla siebie a proponowana oferta z pewnością umili Państwa czas. Zapraszamy do swobodnego wypożyczania książek w godzinach otwarcia biblioteki, przy jednoczesnym zachowaniu wymogów reżimu sanitarnego.

DSC01880.jpg DSC01880