02.02.2021Bezpiecznie w Internecie

W ramach corocznych obchodów „Dnia Bezpiecznego Internetu” Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Filia w Obornikach ogłasza konkurs na wykonanie dowolną techniką plakatu promującego bezpieczne i zrównoważone wykorzystywanie Sieci.
Serdecznie zachęcamy do udziału uczniów w wieku 7-12 lat, ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy.
Prace konkursowe prosimy przesyłać pod adres e-mail: biblioteka@oborniki.pbp.poznan.pl do 28 lutego 2021 roku.
Jednocześnie uwadze polecamy Padlet, który gromadzi przydatne materiały promujące właściwe wzorce wykorzystywania Internetu. Znajdą go Państwo pod adresem: padlet.com
BEZPIECZNIE W INTERNECIE (1).jpg

BEZPIECZNIE W INTERNECIE (1).jpg BEZPIECZNIE W INTERNECIE (1)