23.02.2021Biblioteka zaprasza do testowania bazy Central & Eastern European Academic Source (CEEAS)

Baza Central & Eastern European Academic Source (CEEAS) zawiera pełne teksty czasopism naukowych publikowanych przez kraje Europy Centralnej i Wschodniej.

W ostatnim czasie baza została  wypuszczona na nowo z dwukrotnie większą liczbą pełnotekstowych czasopism. Zawiera zasoby naukowe z takich dziedzin jak ekonomia, historia, prawo czy STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics). Baza zawiera w sumie prawie 2000 tytułów z czego 364 w języku polskim. Z racji na swój inte­rdys­cypl­inar­ny charakter, sprawdzi się jako bogate rozszerzenie dotychczasowych zasobów online każdej akademickiej biblioteki.

Dostęp testowy jest aktywny do 23 maja 2021 r.

Wejście do bazy

search.ebscohost.com

Baza jest dostępna pod powyższym adresem lub na platformie EBSCO

search.ebscohost.com

Zapraszamy do korzystania!

Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej Uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer Proxy!

baza CEEAS.jpg baza CEEAS