05.03.2021LOWE z książką

24 lutego w Bibliotece Biecz odbyły się czytelnicze zajęcia „LOWE z książką”. Omawialiśmy ostatnio przeczytane książki, które wzbudziły największe zainteresowanie, a ich lektura wywołała refleksje oraz ożywioną dyskusję. Czytelniczki są zainteresowane nie tylko tematyką przyswajanej literatury, lecz także kontekstami związanymi z biografiami pisarzy oraz odniesieniami literatury do rzeczywistości pozaliterackiej. Do życia, krótko mówią. Inspirująco rozmawialiśmy o piśmiennictwie biograficznym, prozie popularnej, ale także o tej ambitniejszej, której odbiór jest bardziej złożonym procesem czytania oraz analizy. Polecaliśmy sobie powieści z klasyki literatury, dzienniki pisarzy oraz prozę współczesną. Zapraszamy do biblioteki na kolejne zajęcia już w marcu!

lowe z książą.jpg lowe z książą