05.03.2021Kolejny dyplom w akcji "Mała książka - wielki człowiek"

2.jpg Amelia Krzemień otrzymała nagrodę oraz dyplom Małego Czytelnika za aktywne uczestnictwo w ogólnopolskim projekcie „Mała książka – wielki człowiek”.
„Wyprawka, którą Mały Czytelnik dostaje w prezencie, jest z pewnością bardzo miłą niespodzianką, zarówno dla samego dziecka, jak i dla opiekuna. Przede wszystkim zachęca do tego, aby odwiedzić bibliotekę i motywuje osoby, które miały w planie zapisać się do wypożyczalni, by w końcu to zrobiły” – powiedziała dyrektor Biblioteki Ewa Jędrysiak.

Biblioteka Publiczna w Bralinie zaprasza rodziców, ze swymi maluchami w wieku 3-6 lat do udziału w projekcie „Mała książka – wielki człowiek” – wyprawki czytelnicze czekają! Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

2.jpg 2
jpg, 2.3 MiB, 200x138