Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej
ul. Wiejska 44
34-324 Lipowa
2021-3-26
17.03.2021Spotkanie przyrodnicze online z Marcinem Kostrzyńskim.
Lipowa GBP

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z popularnym przyrodnikiem, Panem Marcinem Kostrzyńskim. Spotkanie będzie miało charakter online, jednak będzie spotkaniem interaktywnym - wszyscy zainteresowani będą mogli zadawać pytania w komentarzach.
Spotkanie transmitowane będzie na żywo, na profilu facebookowym Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowej.
Marcin Kostrzyński- Zaczynał od Teleranka w połowie lat dzie­więć­dzie­siąt­ych. Opowiadał tam o polskiej przyrodzie. Potem współtworzył wiele filmów i cyklicznych audycji dla dzieci i młodzieży: Wkoło Natury, Król Zwierząt, Sówka, Leśne zwyczaje, Jedyneczka, Magazyn Przyrodniczy oraz dla widzów dorosłych: Animals, Arka Noego, Dzika Polska, Przyroda i ludzie. Aktualnie jest stałym wspó­łpra­cown­ikie­m programu Dzień Dobry TVN i aktywnie tworzy materiały przyrodnicze, m.in. na profilu „Marcin z Lasu -Marcin Kostrzyński”.
plakat-spotkanie przyrodnicze.jpg

plakat-spotkanie przyrodnicze.jpg plakat-spotkanie przyrodnicze