12.11.2012Spotkanie z Mikołajem

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci (szczególnie te, które nie uczęszczają do przedszkoli oraz szkół i nie mają możliwości brania udziału w spotkaniach z Mikołajem), do oddziału dziecięcego Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczawnicy w dniu 07.12.2012 r. o godz. 14.00
W tym dniu bibliotekę odwiedzi Teatr Edukacyjny dla dzieci i młodzieży „MORALITET” ze spektaklem pt.”Były sobie krasnoludki „ promującym dobre zachowanie.
Po spektaklu odbędzie się spotkanie Mikołajem i możliwość wręczania prezentów. Zain­tere­sowa­nych­ prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (18) 262 23 58 lub bezpośrednio w bibliotece od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia biblioteki.
Mikołaj 1.jpg

Mikołaj 1.jpg Mikołaj 1