07.02.2013Walentynki Święto Zakochanych

Wszystkim odwiedzającym nas zakochanym życzymy w dniu ich święta spełnienia marzeń i szczęścia .

Z tej okazji zapraszamy czytelników do naszej biblioteki. W tym dniu dla każdego czytelnika będzie czekała miła niespodzianka. Szczególnie zapraszamy najmłodszych do oddziału dziecięcego naszej biblioteki. Każe dziecko które w dniu 14 lutego 2013 r. wypożyczy książeczkę, będzie miało możliwość wylosowania ciekawego upominku.

W tym dniu zakochani obdarowują się "walentynkami" są to zazwyczaj wierszyki na walentynki, wiersze lub wyznania miłosne, niekiedy laurki i prezenty.
Nasza biblioteka z tej okazji również pragnie podarować drobne podarunki tym…którzy kochają książki ….

walentynki.gif walentynki
gif, 53 KiB, 470x330