24.05.2021UWAGA - KONKURSY !!!

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Grodziec do udziału w konkursach plastycznych pt:
„Malowane bajki” - klasy 0-IV
„Mój Lapbook” - klasy V-VIII.
Celem konkursów jest popularyzacja czytelnictwa i rozwijanie wyobraźni plastycznej inspirowanej przeczytanymi książkami wśród dzieci i młodzieży z terenu gminy Grodziec.

Prace konkursowe można dostarczać w terminie 04-28 maja 2021r. do Biblioteki Publicznej Gminy Grodziec (w godzinach otwarcia placówki) wraz z wypełnioną i podpisaną kartą zgłoszeniową.

Regulaminy konkursów oraz karty zgłoszenia dostępne poniżej.

Najlepsze prace wybierze komisja konkursowa, która zdecyduje, kto z uczestników konkursu otrzyma atrakcyjne nagrody.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu "KSIĄŻKI nie gryzą… one POŁYKAJĄ w całości".

Organizatorzy:
Wójt Gminy Grodziec,
Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec

logomkdniskolorowe-1620721286 (1).jpg
"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury"

logomkdniskolorowe-1620721286 (1).jpg logomkdniskolorowe-1620721286 (1)