27.05.2021Czerwcowe spotkania autorskie w grodzieckiej Bibliotece

Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec po raz pierwszy została beneficjentem programu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu „Partnerstwo dla książki”. Grodziecka Książnica znalazła się w gronie 275 beneficjentów i otrzymała dofinansowanie w kwocie 11 500,00 zł na realizację projektu „KSIĄŻKI nie gryzą… one POŁYKAJĄ w całości!”. Celem projektu jest zapewnienie jak najszerszemu gronu odbiorców, w różnym wieku, bezpłatnego dostępu do kultury i edukacji kulturalnej.

Projekt „„KSIĄŻKI nie gryzą… one POŁYKAJĄ w całości” to cykl zajęć promujących czytelnictwo na terenie Gminy Grodziec, które odbywać się będą do listopada 2021 roku. W ramach projektu zaplanowano: spotkania autorskie dla dzieci i dorosłych, warsztaty, wystawy, Noc w Bibliotece oraz konkursy czytelniczy i plastyczny.

W miesiącu czerwcu dla uczniów szkół podstawowych organizujemy spotkanie autorskie z Panem Poetą, Zofią Stanecką oraz warsztaty z Teatrem Ilustracji Kamishibai.
książki nie gryzą one połykają w całości.jpg

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury", w ramach projektu "KSIĄŻKI nie gryzą… one POŁYKAJĄ w całości!".
logomkdniskolorowe-1620721286 (1).jpg