08.06.2021BIBLIOTEKA W OKRESIE WAKACJI

W dniach od 6 lipca do 31 sierpnia 2021 roku biblioteka będzie zamknięta.

W tym czasie zostanie przeprowadzona dzie­sięc­iole­tnia­ INWENTARYZACJA KSIĘGOZBIORU, dlatego prosimy o wcześniejszy zwrot wszystkich wypożyczonych zbiorów.

Podbijanie obiegówek będzie odbywało się w sposób zdalny.

Od 6 lipca do 31 sierpnia 2021 r. nastąpi blokada wypożyczeń przez katalog online.

W czasie zamknięcia będą przyjmowane zwroty książek za pomocą wrzutni.

Prolongata na okres wakacji

W dniach 1 czerwca - 5 lipca 2021 r. będzie można wypożyczać książki na wakacje z terminem zwrotu do 6 października 2021 r.

W celu przedłużenia terminu wypożyczonych materiałów bibliotecznych do 6 października 2021 r., należy wysłać e-maila w tej sprawie na adres bco@pwsz.nysa.pl. Prolongata jest możliwa, pod warunkiem braku zapotrzebowania na dany tytuł przez innych czytelników oraz gdy nie ma żadnych zaległości na koncie bibliotecznym (np. opłata za przetrzymanie materiałów bibliotecznych).

wakacje_inwentaryzacja_2021.jpg

wakacje_inwentaryzacja_2021.jpg wakacje_inwentaryzacja_2021