15.05.2014Mól książkowy na Filii nr 6

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Tańskiego 4a także włączyła się w organizację Tygodnia Bibliotek poprzez organizację spotkań, wystaw i czytelniczych konkursów.
Filia nr 6 dla Dorosłych zorganizowała wystawę prac plastycznych zapr­zyja­źnio­nego­ z Filią artysty Pana Wiesława Skowrońskiego. Prace o różnorodnej tematyce cieszą oczy odwiedzających Filię i samych pracowników.
Pan Wiesław Skowroński systematycznie wystawia swoje nowe prace w tej placówce, ale nigdy jeszcze nie było ich tak dużo.
Intrygującym wszystkich, wiszącym w Filii nr 6 jest obrazem jest podarowany przez Pana Wiesława Bibliotece wizerunek mola książkowego, który chroni księgozbiory przed prawdziwymi molami-szkodnikami.
mol.jpg

mol.jpg mol