15.05.2014Filia nr 6, Oddziała dla Dzieci

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Tańskiego 4a także włączyła się w organizację Tygodnia Bibliotek poprzez organizację spotkań, wystaw i czytelniczych konkursów.
bajkowa_zakladka.jpg Filia nr 6 Oddział dla Dzieci ogłosiła konkurs na bajkową zakładkę do książki.
Dzieci odwiedzające tą filię mogły wziąć udział w literackim poranku z książką, bajką i zagadką.
czytanie.jpg Pracownicy Filii Iwona Kubik i Bożena Głodek przeprowadziły także z dziećmi zajęcia z głośnego czytania wierszy Na straganie i Kaczka dziwaczka. Grupa VII z Przedszkola Miejskiego nr 8 świetnie poradziła sobie z tak trudnym zadaniem, jakim było czytanie tekstów bez wcześniejszego przygotowania.
historia_Mielca.jpg Kontynuując cykl spotkań poświęconych historii Mielca 13 maja w Filii nr 6 Oddział dla Dzieci z najmłodszymi czytelnikami spotkał się Pan Józef Witek, autor książki Historia Mielca dla dzieci.

bajkowa_zakladka.jpg bajkowa_zakladka
czytanie.jpg czytanie