05.08.2021Od lipca 2021 roku terminal do Cyfrowej Publikacji Naukowych ACADEMIKA dostępny Gminnej Bibliotece Publicznej w Liskowie

Gminna Biblioteka Publiczna w Liskowie zaprasza Czytelników do bezpłatnego korzystania ze zbiorów Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji naukowych ACADEMICA. W bibliotece uruchomiono terminal CWPN, na którym czytelnicy po zalogowaniu mogą korzystać z publikacji cyfrowych. W zasobach wypożyczalni znajdują się książki, czasopisma, , dokumenty życia społecznego, grafiki, fotografie, rękopisy i inne dokumenty , zarówno z domeny publicznej, jak i chronione prawem autorskim. Mamy nadzieję, że oferta Cyfrowej Wypożyczalni zainteresuje Czytelników i spełni ich oczekiwania. Zapraszamy do korzystania z bezpłatnego terminalu.