Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2021-9-10
08.09.2021„Ogrodowa ceramika” – warsztaty tworzenia glinianych dekoracji ogrodowych
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dorosłych i dzieci na familijne warsztaty tworzenia dekoracyjnych wyrobów z gliny „Ogrodowa ceramika”, które odbędą się w piątek 10 września w godz. 18:00-20:00. Spotkanie poprowadzi Jolanta Mielnicka.

W trakcie zajęć duzi i mali uczestnicy korzystając ze wskazówek instruktora samodzielnie wykonają gliniane ozdoby do przydomowego ogrodu w postaci ceramicznych dzwonków lub latarenek. Gotowe prace po wysuszeniu, wypaleniu i poszkliwieniu przez artystkę w pracowni będzie można odebrać w bibliotece.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona.

plakat_warsztaty_ogrodowa ceramika_węgrzce.png