29.09.2021Warsztaty „Budowanie Starego Poznania”

Z okazji Międ­zyna­rodo­wego­ Miesiąca Bibliotek Szkolnych w ramach realizacji projektu „Wędrówki po Wielkopolsce – szlakiem magicznych miejsc Poznania”, zapraszamy nauczycieli do uczestnictwa w warsztatach z Panią Agnieszką Idziak autorką książki pt.: „Cztery żywioły i dwa koziołki. Stary Rynek w Poznaniu, przewodnik dla dzieci”, które odbędą się dnia 5.10.2021 o godz. 15.30 w siedzibie Biblioteki przy ulicy Bułgarskiej 19 (I piętro, sala konferencyjna). Biletem wstępu na warsztaty jest zakup książki Pani Agnieszki w cenie 25 złotych, ponieważ jest ona niezbędna do samodzielnej pracy na warsztatach.
Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom.
Każdy z uczestników otrzyma potwierdzenia uczestnictwa w warsztatach.
Więcej informacji pbp.poznan.pl

warsztaty.jpg