29.09.2021✒️Podsumowanie Konkursu "Świetna Książka - Polecam!" + otwarcie wystawy plenerowej✒️

Wczoraj przed naszą biblioteką z uwagi na 2️⃣0️⃣0️⃣ rocznicę urodzin Cypriana Norwida odbyło się uroczyste OTWARCIE WYSTAWY PLENEROWEJ połączone z występem 🎙‍️ Dawida Krzyka 🎼.
Zapraszamy serdecznie do zwiedzania ekspozycji.

Podsumowaliśmy także wakacyjny konkurs pn. "Świetna książka - Polecam!"✒️. Komisja Konkursowa, biorąc pod uwagę styl, walory językowe, zaangażowanie oraz temat recenzowanej książki, spośród 16 nadesłanych prac, postanowiła nagrodzić:
🔽 w kategorii "Dorośli":
I. Lena Białkowska;
II. Dawid Sulgostowski;
III. Magda Tomczak oraz Aleksandra Śmiała.
Wyróżnienie otrzymała Anita Strzelecka.
🔽 w kategorii "Dzieci":
I. Julia Karasiewicz;
II. Michalina Chojnacka;
III. Agnieszka Jaros.
Wyróżnienia powędrowały do Wiktorii Radzymińskiej i Weroniki Sieja.
Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział!!!🙂📚📖
Konkursu Świetna Książka - Polecam! -1.jpg
Konkursu Świetna Książka - Polecam! -2.jpg