30.09.2021Zin-book. Spotkanie z Katarzyną Kołodziej – finał cyklu

W ramach cyklu Zin-book, oprócz warsztatów tworzenia niep­rofe­sjon­alne­go pisma – zina, przewidziane zostały dwa spotkania autorskie. Pierwsze, z Mariuszem Szczygłem – dziennikarzem i reporterem, odbyło się już we wrześniu. Kolejne tuż przed nami. 5 października br. o godz. 11.00 gościem biblioteki będzie Katarzyna Kołodziej – ilustratorka, autorka okładek i kolorowanek w tym także tych przestrzennych, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Stale współpracuje z wydawnictwami literackimi – Naszą Księgarnią i Literaturą oraz edukacyjnymi – WSiP-em i Nową Erą.

Wydarzenie zorganizowane zostanie w związku z realizacją trzeciej edycji projektu „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. ZIN_Katarzyna_Kolodziej.jpg

ZIN_Katarzyna_Kolodziej.jpg ZIN_Katarzyna_Kolodziej