06.10.2021Brzechwa dzieciom – spotkanie autorskie z Przemysławem Wechterowiczem dla przedszkolaków

W tym samym dniu w spotkaniu z Przemysławem Wechterowiczem uczestniczyły także przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Bieczu, grupy 4, 5, 6. Sala wypełniła się śmiechem. Dzieci chętnie opowiadałaby na zadawane pytania, zasypując jednocześnie Autora pytaniami. Tym razem pisarz przeczytał uczestnikom książkę Uśmiech dla Żabki, historię o tym, jak wielką moc ma szczery uśmiech. Podczas czytania tworzone były scenki z udziałem uczestników spotkania. Na zakończenie spotkania przedszkolaki wykonywały prace plastyczne, które zabrały ze sobą. Nie zabrakło także pamiątkowego zdjęcia. Gość spotkania okazał się bardzo otwartą i dynamiczną osobą. Bardzo łatwo nawiązał kontakt z publicznością i zyskał sympatię dzieci. Po spotkaniu każde dziecko miało okazję kupić książkę ze specjalną dedykacją Autora.

Spotkaniu towarzyszył śmiech i świetna zabawa. Dziękujemy za mile spędzony czas!

www.biblioteka.biecz.pl

2021-10-05_11-05-01.jpg 2021-10-05_11-05-01