Rodzaj wydarzenia

2021-11-3
18.10.2021 📖Spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską! 📖
Złotów MBP

Katarzyna Nosowska JUŻ NIEBAWEM W ZŁOTOWIE!!!
Spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską odbędzie się w środę 3️⃣ listopada o godzinie 17.00 w sali kinowej Złotowskiego Domu Kultury.
KATARZYNA NOSOWSKA...
Autorka tekstów📝, wokalistka🎤 nagrywająca z zespołem Hey oraz solo, jedna z najbardziej wyrazistych i najpopularniejszych osobowości polskiej sceny rockowej ostatnich kilkunastu lat.
✒️Zadebiutowała również jako pisarka. W 2018 nakładem wydawnictwa Wielka Litera ukazała się jej książka zatytułowana “A ja żem jej powiedziała". Jesienią 2020 roku premierę miała druga książka „Powrót z Bambuko”, która już w przedsprzedaży biła rekordy popularności.
Publikowała również felietony w miesięcznikach “Filipinka”, “Muza” oraz “Zwierciadło”. W stacji radiowej Roxy FM prowadziła autorską audycję pod tytułem “Tranzytem do niebytu”.

Na spotkaniu autorskim w ZDK liczba miejsc ograniczona.
Przyjdź do Biblioteki i pobierz bezpłatne wejściówki, które dostępne będą od piątku 2️⃣9️⃣ października.
📚📖🙂ZAPRASZAMY🙂📖📚

Spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską.jpg