Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
2021-10-23
19.10.2021Event okołoksiążkowy „Biblioteczna Sobota” w BP Węgrzce
Zielonki BP

Z okazji obchodów 75-lecia swojego istnienia Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza na event okołoksiążkowy pn. „Biblioteczna Sobota”, który odbędzie się w sobotę 23 października w siedzibie biblioteki oraz w budynku Starej Kuźni w Węgrzcach, początek wydarzenia o godz. 9:00.

Węgrzecka książnica zaplanowała dla uczestników imprezy szereg atrakcji: zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci i rodziców, czytanie na dywanie, malowanie twarzy, warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży (ozdobimy metodą decoupage’u drewniane zakładki książkowe i literackie zawieszki na drzwi oraz stworzymy mixmediowe book journale), warsztaty eko-rękodzieła dla starszej młodzieży osób dorosłych (wykonamy upcyklingowe dekoracje przestrzenne ze starych książek i przygotujemy pieczątki do sper­sona­lizo­wany­ch ekslibrisów) oraz październikową odsłonę bezgotówkowej wymiany książkowej „Podaruj Książce Drugie Życie”.

Udział we wszystkich punktach programu jest bezpłatny.

plakat_biblioteczna sobota 2021_węgrzce.png