Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
50.12041 19.9723
21.10.2021Jesienna Wymiana Książkowa 2021
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza każdego, kto kocha czytać i dzielić się tą pasją z innymi na zorganizowane bezgotówkowe Jesienne Wymiany Książkowe pod hasłem „Podaruj Książce Drugie Życie”.

Na wszystkich zain­tere­sowa­nych­ odświeżeniem zawartości domowej biblioteczki, czytelników oraz sympatyków placówek bibliotecznych w naszej gminie, czekamy w soboty 23 października i 20 listopada w godz. 11:00-13:00 w siedzibie BP Węgrzce, ul. A3/1 (Dom Kultury). Pierwsza inauguracyjna wymiana miała miejsce podczas pikniku sołeckiego „Pożegnanie Lata w Węgrzcach”.

plakat_wymiana książkowa_jesień 2021.png

Wymieniamy książki wydane w języku polskim po 2000 roku w stosunku 1:1, z uwzględnieniem głównie beletrystyki. Każdy uczestnik może przynieść ze sobą maksymalnie 10 pozycji w dobrym stanie. Literaturę dziecięcą wymieniamy tylko na inne książeczki dla dzieci.

Szczegółowy regulamin udziału w wydarzeniu jest dostępny w bibliotece.