22.10.2021📖👧👦 Mała Książka - Wielki Człowiek 👧👦📖

„Mała Książka – Wielki Człowiek”👦👧 to projekt, w którym zachęcamy wszystkie przedszkolaki z rodzicami 👪 do odwiedzania naszej biblioteki i do odbierania upominków🥰. Zapraszamy maluchy to kolejnej edycji programu realizowanego w naszej bibliotece już po raz czwarty. Każdy przedszkolak, który przyjdzie do biblioteki i zostanie naszym czytelnikiem, otrzyma w prezencie 🎁 Wyprawkę Czytelniczą, a w niej:
🍀„Pierwsze czytanki dla…”- książeczkę dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka;
🍀 Kartę Małego Czytelnika , która służyć będzie do zbierania naklejek zwierzaczków;
🍀 Broszurę dla rodziców pt. „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” – praktyczny poradnik o korzyściach wypływających z codziennego czytania dziecku.
Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem choćby jednej książeczki mały czytelnik otrzyma kolorową naklejkę, a po zebraniu 10 uhonorowany zostanie specjalnym imiennym Dyplomem Małego Czytelnika, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.🤓📚

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami do odwiedzania naszej biblioteki.😊
Kampania jest realizowana przez Instytut Książki oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i została przygotowana w związku z ogólnopolską akcją „Książką połączeni”. Akcja „Mała Książka – Wielki Człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Zapraszamy do śledzenia profilu projektu.www.facebook.com
🧡 💛 💚 💙 💜 🧡 💛 💚 💙 💜 🧡 💛 💚 💙 💜 🧡 💛 💚 💙
Mała Książka - Wielki Człowiek.jpg