27.10.2021UWAGA ! Włącz kulturę z darmową aplikacją - bliskoTU.pl

bliskoTU.png
Włącz kulturę z darmową aplikacją

Już od 25 października wszystkie wydarzenia kulturalne Biblioteki Publicznej Gminy Grodziec oraz Gminy Grodziec możesz mieć w zasięgu ręki. W sklepie Google Play i AppStore dostępna jest darmowa aplikacja BliskoTU.

Dzięki tej aplikacji będziecie Państwo otrzymywać najważniejsze informacje dotyczące nadchodzących wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Dzięki niej poznacie szczegóły interesujących Was imprez, stworzycie własny kulturalny kalendarz a także zaplanujecie najbliższy wieczór czy weekend.

By móc korzystać z aplikacji ZA DARMO i bez ograniczeń:

pobierz aplikację w Google Play lub AppStore,
zarejestruj się,
korzystaj z lokalnych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych z okolicy 30km.
Aplikacja BliskoTU to nowe narzędzie na rynku. Dzięki geolokalizacji, każdy mieszkaniec gminy, zaznaczając obszar wokół siebie, otrzyma powiadomienie o takich wydarzeniach jak np. koncerty, festyny rodzinne, zawody sportowe, czy też darmowe akcje programów państwowych np. profilaktyka raka piersi u kobiet, bądź też akcja szczepimy się na covid-19 w promieniu 30 km.

Zachęcamy do korzystania z aplikacji i polecania znajomym.

bliskoTU.png bliskoTU
png, 7 KiB, 200x119