16.11.2021Konkurs plastyczny MOJE BOŻE NARODZENIE

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w drugiej edycji konkursu plastycznego "Moje Boże Narodzenie".

Prace należy dostarczyć do siedziby Biblioteki w niep­rzek­racz­alny­m terminie 15 grudnia!

plakat-święta-gmina-2021-_2_.jpg

MOJE BOŻE NARODZENIE Konkurs plastyczny REGULAMIN.pdf

Gminna Biblioteka Publiczna w Popowie
i Gmina Popów

„Moje Boże Narodzenie”
Gminny Konkurs Plastyczny
dla dzieci i młodzieży

Regulamin Konkursu

1. Organizator
  • Organizatorem Konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Popowie
  • Współorganizatorem Konkursu jest Gmina Popów
  • Honorowym patronem Konkursu jest Wójt Gminy Popów
2. Cele konkursu
  • rozbudzanie zainteresowań i rozwijanie umiejętności plastycznych dzieci i młodzieży
  • kultywowanie tradycji Bożonarodzeniowych
  • popularyzowanie różnych technik plastycznych
  • stworzenie okazji do spędzania czasu wolnego w twórczy sposób
  • kształtowanie postaw zdrowej rywalizacji
3. Technika, format i tematyka prac

● dowolna technika plastyczna (rysunek, malarstwo, grafika, kolaż, wydzieranka, techniki łączone)
● NIE PRZYJMUJEMY grafik komputerowych!!!
● format dowolny
● tematem konkursu jest Boże Narodzenie – należy przedstawić w formie plastycznej swoją wizję/wyobrażenie/marzenie na temat świąt Bożego Narodzenia

4. Zasady uczestnictwa
  • Konkurs jest jednoetapowy
  • Konkurs będzie przeprowadzony dla dwóch grup uczestników:
    ● dzieci (wiek uczestników od 6 do 12 lat)
    ● młodzież (wiek uczestników od 13 do 18 lat)
  • Na odwrocie pracy należy umieścić następujące dane: imię, nazwisko, wiek Autora/Autorki pracy, nazwę miejscowości, z której pochodzi Autor/Autorka pracy;
  • Do pracy musi być dołączona zgoda rodzica/prawnego opiekuna (Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu). Zgodę można wydrukować i wypełnić lub przepisać odręcznie
  • Prace nieopisane we właściwy sposób i bez zgody rodzica/prawnego opiekuna nie będą oceniane
  • Prace należy dostarczyć do siedziby Biblioteki (Popów, ul. Strażacka 2)
  • NIE PRZYJMUJEMY PRAC w postaci plików jpg, pdf (nie przesyłamy prac pocztą elektroniczną!!!)
  • Regulamin oraz protokoły z konkursu będą dostępne na stronie internetowej Biblioteki: www.popow-gbp.sowa.pl
5. Termin i sposób nadsyłania prac

● 15 grudnia
● Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą (tradycyjną) do siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej w Popowie ul. Strażacka 2; 42-110 Popów do dnia 15 grudnia br. (w przypadku nadsyłania prac pocztą decyduje data dostarczenia, a nie stempla pocztowego!!)

6. Jury
  • Komisję konkursową powołuje Organizator
  • Decyzje Komisji są niepodważalne
  • wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Biblioteki
7. Nagrody
  • Nagrody rzeczowe dla zwycięzców Konkursu (I, II, III miejsce)
  • Spośród nadesłanych prac Komisja konkursowa wyłoni jedną pracę, która zostanie oficjalną kartką świąteczną Gminy Popów na rok 2022
  • Uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni o sposobie i terminie wręczenia nagród
8. Uwagi
  • Nadesłane prace nie będą zwracane
  • Po zakończeniu Konkursu prace przechodzą na własność Organizatora
  • Niniejszy Regulamin obowiązuje wyłącznie w odniesieniu do Gminnego Konkursu Plastycznego „Moje Boże Narodzenie” organizowanego w 2021 roku
  • Informacje na temat Konkursu są dostępne na stronie internetowej Biblioteki www.popow-gbp.sowa.pl oraz pod numerem telefonu 343177019
9. Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
- administratorem danych osobowych uczestników Konkursu oraz ich rodziców/prawnych opiekunów jest Gminna Biblioteka Publiczna w Popowie z siedzibą w Popowie (42-110) przy ul. Strażackiej 2; tel. 343177019; e-mail:bibl_popow@op.pl
- dane osobowe uczestników Konkursu oraz ich rodziców/prawnych opiekunów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia Konkursu
- dane osobowe uczestników Konkursu oraz ich rodziców/prawnych opiekunów nie będą udostępniane podmiotom trzecim, przekazywane do państw trzecich ani organizacji międ­zyna­rodo­wych­
- dane osobowe uczestników Konkursu oraz ich rodziców/prawnych opiekunów mogą zostać udostępnione Gminie Popów jako Wspó­łorg­aniz­ator­owi Konkursu
- dane osobowe uczestników Konkursu oraz ich rodziców/prawnych opiekunów nie podlegają profilowaniu ani zaut­omat­yzow­anem­u podejmowaniu decyzji
- dane osobowe uczestników Konkursu oraz ich rodziców/prawnych opiekunów przetwarzane będą przez okres niezbędny dla przeprowadzenia Konkursu
- uczestnicy Konkursu oraz ich rodzice/prawni opiekunowie mają prawo dostępu (wglądu) do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także przenoszenia danych
- uczestnicy Konkursu oraz ich rodzice/prawni opiekunowie mają prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uznają, iż przetwarzanie ich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
- podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie

Załącznik nr1
   do Regulaminu Gminnego Konkursu Plastycznego
   „Moje Boże Narodzenie”