22.11.2021Nowości wydawnicze

NW1-300x200.jpg Biblioteka Publiczna w Bralinie zakupiła nowości wydawnicze dla dorosłych, dzieci i młodzieży w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0” Priorytet 1 – Poprawa oferty bibliotek publicznych Kierunek Interwencji 1.1 Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa.

Zadanie dofinansowano dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0.

Zakupione książki są już opracowywane w programie bibliotecznym SOWA i udostępnione do wypożyczeń czytelnikom. Biblioteka w Bralinie prowadzi procesy biblioteczne również on-line, dając użytkownikom możliwość zamawiania i rezerwowania książek przez Internet bez wychodzenia z domu.

NW1-300x200.jpg NW1-300x200