22.11.2021"Mała książka – wielki człowiek kolejne dyplomy rozdane!

IMG_f.jpg W Bibliotece Publicznej w Bralinie kolejne dzieci uczestniczące w akcji czytelniczej zorganizowanej przez Instytut Książki otrzymały imienny dyplom potwierdzający zainteresowania książką. Tym razem komplet 10 naklejek zebrały Antonia i Łucja Boryczka. To już kolejne finalistki projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Małe czytelniczki nagrodzone zostały pakietem upominkowym w postaci dyplomu, przypinki oraz pięknym elementarzem. Gratulujemy oraz życzymy wielu nowych odkryć na bibliotecznych półkach.

Wszystkim, którzy jeszcze nie skorzystali przypominamy, że biblioteka bierze udział w kolejnej edycji kampanii czytelniczej „Mała Książka – Wielki Człowiek”, a więc wyprawki dla najmłodszych w dalszym ciągu czekają.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej biblioteki, aby rozpocząć zabawę we wspólne czytanie!

IMG_f.jpg IMG_f