24.11.2021Spektakl, pt. „Kocia pułapka” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Liskowie

Spektakl, pt. „Kocia pułapka” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Liskowie
We wtorek 23 listopada 2021r. duet aktorski w osobach: Mirosława Sapa i Jacek Mrówczyński z Teatru Młodego Widza „Włóczykij” z Kalisza byli gośćmi Gminnej Biblioteki Publicznej w Liskowie.
Aktorzy przedstawili dla Uczniów z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej im. J. Wybickiego spektakl edukacyjno-profilaktyczny, pt. „Kocia pułapka”.
Historia opowiedziana przez bohaterów przedstawienia: pogodną Kotkę Myszołapkę, łatwowiernego Kogucika Jana oraz przebiegłą Lisicę Lisowską, nie tylko rozbawiła dzieci, ale przypomniała, że wartości, takie, jak przyjaźń, szczerość należy rozwijać i pielęgnować w kontaktach z rówieśnikami.
Szanowni słuchacze i zarazem widzowie z zaciekawieniem obejrzeli bajkę, zanim wrócili do szkoły wspólnie z nauczycielami Panią Kariną Woretą i Joanną Rzempowską podziwiali wystawę prac z okazji zbliżającego się Święta Pluszowego Misia.