20.01.2022„Wielko_bajki”

Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu serdecznie zaprasza na nowy cykl spotkań przeznaczonych dla grup przedszkolnych pt.: „Wielko_bajki – czytamy przedszkolakom”.

Raz w miesiącu w siedzibie WBPiCAK na ul. Prusa 3 w Poznaniu będziemy czytać przedszkolakom bajki, legendy i baśnie związane z Poznaniem i Wielkopolską.

Dzięki tym spotkaniom maluchy będą mogły poznać najbardziej popularne bajki związane z historią naszego regionu, a także zrozumieć, że legendarne opowieści nawiązują do konkretnych miejsc na mapie Wielkopolski.

Czytaniu bajek będzie towarzyszyć prezentacja ilustracji i zdjęć dopełniających fabułę lektury.

Zaczynamy już w najbliższy piątek, 21 stycznia 2022 o godz. 10.30. Z okazji Dnia Babci i Dziadka czytać będziemy najbardziej popularną historię o poznańskich koziołkach.

Jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w naszym cyklu serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Obowiązuje pierwszeństwo zgłoszeń na poszczególne terminy.
Grupa przedszkolaków – 20 dzieci.

Poniżej znajdą Państwo harmonogram spotkań na najbliższe miesiące:

21 stycznia (piątek) godz. 10.30
18 lutego (piątek) godz. 10.30
25 marca (piątek) godz. 10.30
22 kwietnia (piątek) godz. 10.30
20 maja (piątek) godz. 10.30
Kontakt:

Izabela Przyłuska
Rzecznik WBPiCAK
tel. 606 929 426, 61 66 40 890
izabela.przyluska@wbp.poznan.pl

Serdecznie zapraszamy! Czekamy na Was w WBPiCAK!