28.01.2022Zapraszamy do udziału w zajęciach warsztatowych w ramach „Artystycznych ferii zimowych z biblioteką”

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty:

16 – 17 lutego 2022 r. – Fotografujemy - zajęcia z przewodnikiem PTTK, fotografikiem - Jackiem Rybusem, który opowie o zabytkach Łowicza i okolicy, a także o swojej pasji. Drugiego dnia zajęć uczestnicy w przestrzeni miasta wykonają fotografie, które umieszczone zostaną na stronie internetowej i profilu społ­eczn­ości­owym­ biblioteki.

23 – 24 lutego 2022 r. – Malujemy – zajęcia z twórczynią ludową, panią Barbarą Frątczak, która zaprezentuje swoje prace, opowie o tajnikach malowania, dekorowania oraz motywach, inspiracjach łowicką sztuką ludową. Podczas zajęć uczestnicy dekorować będą przedmioty użytkowe.

Zajęcia adresowane do dzieci w wieku 9 – 13 lat.

Początek zajęć każdego dnia - godz. 11.00.

Obowiązują zapisy, liczba osób ograniczona, zapisy telefonicznie 46 837 76 03.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany z powodu sytuacji epidemicznej w kraju.

ferie-plakat-ok.jpg ferie-plakat-ok