07.02.2022"Czytelnik Roku 2021" - podsumawaniae

cropped-akt-foto-770.jpg Konkurs „Czytelnik Roku” na stałe wpisał się w działalność Biblioteki Publicznej w Bralinie. Do laureatów konkursu „Czytelnik Roku 2021” zostali wytypowani czytelnicy, którzy przeczytali największą liczbę książek. Zaszczytny tytuł „Czytelnika Roku 2021” przyznany został Klarze Słowińskiej i Adriannie Sobczyk, które na swoim koncie miały po 120 przeczytanych książek. Konkurs podzielony był na V kategorii wiekowych, a jego celem była popularyzacja czytelnictwa w środowisku lokalnym. Wszystkim wymienionym poniżej laureatom gratulujemy oraz zapraszamy do biblioteki po odbiór zasłużonych dyplomów i nagród.
Wyniki konkursu:
Kategoria przedszkola:I miejsce - Klara Słowińska,II miejsce - Antonia Słowińska III miejsce - Jan Gierz Wyróżnienia: Milan Nagięć, Ludwika Górecka, Ida Bukowska, Nina Świątek, Marcel Grzesiak, Ksawery Dirbach, Igor Mazurkiewicz, Paulina Wittek, , Wiktoria i Karol Kaliniak, Antoni Kłębek, Radosław Skiba, Hanna i Adrian Skrobek, Michał Piotrowiak, Tobiasz Peukert, Kornelia i Tymon Grossek. Kategoria Szkoły Podstawowe Kl. I - III: I miejsce - Adrianna Sobczyk,II miejsce-Marta Labryszewska,III miejsce - Zofia Śnioch. Wyróżnienia: Filip Rybczyński, Lena Mularczyk, Emilia Kancik, Marcel Świątek, Anna Noculak, Mikołaj Biziak, Małgorzata Biziak, Wojciech Kuropka, Kamil Olejnik, Aleksander Hurny. Kategoria Szkoły Podstawowe kl. IV-VI:I miejsce – Julia Albert,II miejsce Maria Dembna, III miejsce Artur Hurny kl. V. Kategoria Szkoły Podstawowe - Kl. VII, VIII:I miejsce - Wiktoria Rybczyńska,II miejsce – Zofia Dembna.Kategoria osób dorosłych I miejsce - Krystyna Głąb, II miejsce - Maria Morawska,III miejsce- Helena Marczyk i Teresa Nawrcka. Wyróżnienia: Danuta Gudra, Maria Florczak, Małgorzata Olejniczak, Jerzy Poczta, Maria Janikowska, Elżbieta Misiak. Maria Liebner, Marzena Grossek, Teresa Hibner, Maria Bieda, Urszula Kasprzak, Beata Dirbach, Marian Koziński, Małgorzata Domagała, Kafanka Krystyna, Krystyna Hołoś, Wioletta Laryś, Krystyna Słobodzian, Małgorzata Doruch, Urszula Górecka, Regina Marczak, Katarzyna Labryszewska, Patrycja Gudra, Marian Kucharzak, Ewa Świtoń, Donata Kapica, Elżbieta Pisuła.

cropped-akt-foto-770.jpg cropped-akt-foto-770
IMG_1546.jpg IMG_1546