22.02.2022Do czytania bez okularów !

IMG_20220219_080907.jpg
Osobom, którym sprawia kłopot czytanie książek drukowanych czcionką o standardowej wielkości, nasza biblioteka oferuje tradycyjną książkę z serii Duże Litery. Wielkie Litery to wydanie książek, które charakteryzuje się specjalną czcionką, składem i kontrastem. Dzięki dużej, wyraźnej czcionce lektura takiej książki jest wygodniejsza, a przejrzysty format nie nadwyręża wzroku czytelnika.
W nasze bibliotece czeka na Państwa aż 77 pozycji drukowanych dużą czcionką , które można czytać bez okularów !
Wśród nich m.in.: „Boso, ale w ostrogach”, „Bostończycy”, „Cień matki”, „Cichy wielbiciel”, „Córka kucharki”, „Czekolada”, „Mam na Ciebie oko”, „Oaza spokoju”, „Okudżawa. Życie piosenki, legenda”, „Stary kuferek”, „Miłość na dziesiątej wsi”, „ Los powtórzony”, „Po latach w Paryżu”, „Pani Anglików”, „Najdroższa”, „Nie strzelać do organisty”, „Jezus. Największy terapeuta wszech czasów”, „Ekstrakt z kwiatu orchidei”, „Europejczycy”, „Fałszywa nuta”, „Kamienica przy Kruczej”, „Dziennik z podróży do Rosji”, „Aksamitka”, „Płomień serca”, „Lwowska Odyseja” i wiele innych.

IMG_20220219_080907.jpg IMG_20220219_080907