29.04.2022MAKRO PUZZLE. Warsztaty artystyczne

Projekt Energia słowa dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.Realizację projektu „Energia słowa” rozpoczynamy od MAKRO PUZZLI – kreatywnych warsztatów dla seniorów przygotowanych w ramach cyklu ODKOP SŁOWO. W oparciu o wydany w zeszłym roku Jaworznicki Słownik Biograficzny, uczestnicy, pod okiem artystki Angeliny Więckowskiej, będą mieli możliwość stworzenia oryginalnego dokumentu w postaci wiel­kofo­rmat­owyc­h puzzli. Przy tej okazji praktycznie zapoznają się z różnorodnymi technikami plastycznymi oraz z możliwością korzystania z ww. publikacji na platformie cyfrowej.
Zapraszamy 4. 11. i 18. maja na godzinę 16.30, piętro I, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Rynek Główny 17. Zapisy na zajęcia w Czytelni Naukowej i Czasopism oraz pod nr tel. 32 751 91 92 wew. 2 223.
Projekt Energia słowa dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Puzzle.jpg

Puzzle.jpg Puzzle