Rodzaj wydarzenia

literackie

Lokalizacja

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielonkach, ul. ks. Jana Michalika 2, 32-087 Zielonki
2022-5-9
06.05.2022„W świecie Pana Kuleczki” – warsztaty literacko-plastyczne z Elżbietą Wasiuczyńską
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Zielonkach zaprasza na warsztaty literacko-plastyczne inspirowane serią o Panu Kuleczce autorstwa Wojciecha Widłaka, które odbędą się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zielonkach w poniedziałek 9 maja o godz. 10:00. Zajęcia poprowadzi graficzka i ilustratorka książek dla dzieci Elżbieta Wasiuczyńska.

Wydarzenie zorganizowano w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki w Małopolsce w roku 2022”, dofinansowanego ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

spotkanie autorskie_wasiuczyńska.png

spotkanie autorskie_wasiuczyńska.png spotkanie autorskie_wasiuczyńska