13.05.2022Teatr Młodego Widza „WŁÓCZYKIJ” z Kalisza w Liskowie !

IMG-20220513-WA0000.jpg
Znani dzieciom z wcześniejszych przedstawień aktorzy pani Mirosława Sapa i pan Jacek Mrówczyński byli gośćmi Gminnej Biblioteki Publicznej w Liskowie. W dniu 12.05.2022r. przeszło 120 dzieci ze Szkół Podstawowych w Strzałkowie i Liskowie oraz Publicznego Przedszkola Sióstr Służebniczek w Liskowie obejrzało przedstawienie, pt. „Tajemniczy skarb”.Tajemniczy skarb, to nic innego, jak książka, która pozwoliła kupcowej, profesorowi, skrzatowi przenieść się w krainę fantazji, wspomnień z dzieciństwa i wzruszeń. Dzięki czytaniu książki każdy mógł się stać dowolną bajkową postacią, doświadczać nowych przygód, uczyć się dobra, piękna, miłości i empatii. W przedstawieniu treści humorystyczne zostały połączone z poważnymi, by w taki sposób trafić do widza i wzbudzić przekonanie, że książka jest bezcenna.
Pani Mirosławie Sapa i panu Jackowi Mrówczyńskiemu za świetnie przygotowane przedstawienie Widzowie z Liskowa podziękowali burzą braw i uśmiechem.

IMG-20220513-WA0000.jpg IMG-20220513-WA0000