18.05.2022W świecie pantomimy

Kontynuując wydarzenia w ramach cyklu pn. Książka w teatrze, przybliżające różne rodzaje i artystyczne formy wyrazu scenicznego, 27 maja o godz. 10.00, zaprosimy uczniów szkoły podstawowej na warsztaty poświęcone sztuce pantomimy. O specyfice ekspresji, w której postać tworzona jest niemal wyłącznie poprzez ruch, gest, mowę ciała wprowadzi nas aktor – Paweł Mróz.
Spotkanie zorganizowane zostanie w ramach 4. edycji projektu Performatywna książka. Performatywna Biblioteka. Co autorów inspiruje?
Przedsięwzięcie dofinansowano ze środków Ministra P.-Mroz (1).jpg Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

P.-Mroz (1).jpg P.-Mroz (1)