24.06.2022Warsztaty rękodzielnicze w bibliotekach

Któż nie wie, jak wygląda serce i co ono czuje? To właśnie rozterki sercowe poznanych bohaterów książek były wspominane przez uczestników warsztatów.W lutym nie mogło zabraknąć nawiązania do święta zakochanych. Z tej okazji 17 lutego w Bibliotece Publicznej w Ostrowsku, a następnie 22 lutego w Bibliotece Publicznej w Harklowej odbyły się warsztaty rękodzielnicze. Uczestnicy mogli spróbować swoich sił w wyplataniu ze sznurka podstawki pod kubek w kształcie serca. Czynność ta sprawiła troszkę trudości, ale na pewno nie zabrakło dobrej zabawy i pogodnych rozmów.
Wizyta w bibliotece była także okazją do nowych wypożyczeń - także tych związanych ,,z sercem".