24.06.2022Konkurs literacki ,,Niesamowite przygody jedenastej skarpetki" ma swoich zwycięzców

W konkursie uczestniczyli drugokasiści ze Szkoły Podstawowej w Ostrowsku. Należało w nim opisać przygodę jedenastej skarpetki. Opowiadania miały stanowić kontynuację omawianej przez nich książki Justyny Bednarek.Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 11 kwietnia, kiedy to klasa II odwiedziła bibliotekę. Podczas lekcji bibliotecznej omawiono z dziećmi temat zachowania sie w różnych miejscach. Zwracano uwagę na szacunek do wszystkich ludzi oraz do przedmiotów.
Ponadto uczetnicy spotkania mieli okazję do zwiedzania biblioteki i wypożyczenia interesujących ich książek.