08.08.2022📱Biblioteka w Twoim smartfonie📱

Z przyjemnością informujemy, że dostępna jest już aplikacja na telefon !📲
Aplikacja Sowa MOBI – obsługuj katalog oraz konto Czytelnika biblioteki 🏦 z poziomu smartfona.

🦉 Zainstaluj Sowa MOBI i w pełni korzystaj z usług biblioteki: wyszukuj w katalogach, sprawdzaj dostępność, zamawiaj, wypożyczaj i prolonguj książki oraz inne zbiory.
🦉 Dzięki powiadomieniom będziesz informowany o zmianach stanu zamówień, nadchodzących terminach zwrotów lub ich przekroczeniu.
🦉 W aplikacji masz dostęp do numeru i kodu karty czytelnika, który możesz pokazać w bibliotece.
🦉 Geolokalizacja sprawi, że zawsze znajdziesz najbliższą wypożyczalnię. Jeśli korzystasz z wielu bibliotek, swobodnie przełączaj się między kontami.

Aplikacja czytelnika Sowa MOBI jest darmowa, przeznaczona dla Czytelników bibliotek wyko­rzys­tują­cych­ system biblioteczny Sowa (w tym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Złotowie).
sowa-mobi-logo.jpg

😊 Więc nie czekaj!🤩
POBIERZ Sowa MOBI z GOOGLE PLAY ! play.google.com
Więcej informacji na stronie: mobi.sowa.pl