26.08.2022Spotkanie z Tomaszem Michniewiczem

7 września o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Michniewiczem – podróżnikiem, dziennikarzem, reportażystą i organizatorem wypraw. Autorem pięciu bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych, programu „Inny świat” w telewizji TTV i audycji w Trójce, Jedynce, Radiu Zet oraz wspó­łzał­ożyc­iele­m Radia 357. Laureatem m.in. nagrody National Geographic „Traveler”, czterech statuetek na festiwalu sztuki mediów i podróży Mediatravel oraz nagrody Osobowość Roku. Nasz gość zasiada w jury Kolosów, najważniejszej nagrody podróżniczo-eksp­lora­tors­kiej­ w Polsce oraz Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic.

Wydarzenie w bibliotece zorganizowane zostanie w ramach cyklu Książka w podróży, wpisanego w program 4. edycji projektu Performatywna książka. Performatywna Biblioteka. Co autorów inspiruje?,

dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wejściówki na spotkanie będą do odbioru w Punkcie Informacji Turystycznej, od 1 września. ksiazka_w_podrozy_michniewicz.jpg

ksiazka_w_podrozy_michniewicz.jpg ksiazka_w_podrozy_michniewicz
jpg, 2.5 MiB, 3507x4960