30.09.2022Fotoplener „Zielone książki”

W ramach projektu „Energia słowa” serdecznie zapraszamy młodzież na kreatywne warsztaty przygotowane w ramach cyklu POSADŹ SŁOWO. W oparciu o książki poświęcone przyrodzie i ekologii, zarówno te beletrystyczne, jak i popu­larn­onau­kowe­, uczestnicy pod okiem artystki fotografii, Adrianny Pohl-Gasidło, zapoznają się z podstawową wiedzą dotyczącą robienia zdjęć oraz wyruszą w plener, by wkomponować wybrane przez siebie książki w naturalny, zielony krajobraz Jaworzna i tam je sfotografować. Efekty warsztatów w postaci zdjęć będziemy mogli podziwiać na wernisażu towarzyszącym podsumowaniu projektu.

Zajęcia odbędą się 7 i 14 października o godz. 15.30. oraz 8 października o 9.30. Wszystkie poprowadzi Pani Adrianna Pohl-Gasidło. Zapisy przyjmowane są w Czytelni Naukowej i pod nr tel. 32 751-91-92 wew. 2 223. Liczba miejsc ograniczona.
Zapraszamy serdecznie!
Projekt „Energia słowa” otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Plakat-fotoplener-Zielone-ksiazki-Copy.jpg