14.12.2022Platformy Lerni i Funenglish w Bibliotece Biecz

Szanowni Państwo

Biblioteka Biecz dysponuje setką kodów do platform Lerni oraz Funenglish, platform do nauki języków obcych. Kody są całkowicie bezpłatne, ważne są pół roku. Kody możecie Państwo otrzymać mailowo. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty.

INSTRUKCJE
Instrukcja aktywacji do platformy Lerni:
Proszę wybrać jeden kod dostępu z listy kodów dostępnej w Bibliotece Biecz.
2. W celu aktywacji kodu należy wejść w link lerni.us
3. Kolejnym krokiem jest wpisanie swojego adresu e-mail, za pomocą którego będzie się odbywało logowanie do kursu oraz podać utworzone przez siebie hasło, a następnie wpisać kod promocyjny.
Należy zaakceptować regulamin oraz wybrać opcję „Aktywuj Kupon”.
Logowanie odbywa się na stronie: lerni.us

Przeglądanie zawartości kursu: Aby przejść do modułu nauki należy wybrać w w górnym menu „Nauka”, następnie możemy wybrać poziom, rozdział i lekcję. By powrócić do konta – klikamy ikonę domku.

Instrukcja aktywacji do platformy Funenglish:
Proszę wybrać jeden kod dostępu z listy kodów dostępnej w Bibliotece Biecz.
W celu aktywacji kodu należy wejść w link: funenglish.pl
Następnie zaakceptować regulamin i wybrać opcję „Zatwierdź”.
Logowanie odbywa się na stronie: funenglish.pl
Przeglądanie zawartości kursu: Aby przejść do nauki należy wybrać opcję w prawym górnym rogu „FunBook”, następnie możemy wybrać odpowiedni poziom/klasę (po lewej), rozdział (po prawej), a następnie lekcje/ ćwiczenia. By wrócić do konta – klikamy ikonę Funenglish.

Aby korzystać ze słownika należy wybrać w prawym górnym menu „Słownik”, następnie mamy opcję „Znajdź słowo” lub „Wybierz literę”, po prawej stronie pojawia się słowo z tłumaczeniem, obrazkiem i możliwością odsłuchu (głośniczek).

Film instruktażowy: www.youtube.com