03.01.2023SOBOTY PRACUJĄCE W 2023 ROKU

Miło nam poinformować , że w 2023 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Tęgoborzy będzie czynna w każdą pierwszą sobotę miesiąca, natomiast Biblioteka Publiczna w Łososinie Dolnej będzie czynna w każdą drugą sobotę miesiąca .
ZAPRASZAMY
Aby uzyskać dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego na zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025.Gminna Biblioteka Publiczna w Łososinie Dolnej z/s w Tęgoborzy musiała spełnić warunek udziału w programie i zadeklarować , że w 2023 roku biblioteka będzie dostępna dla czytelników przez co najmniej 1/2 sobót (tj. 26 sobót ) .

GODZINY OTWARCIA.jpg LOGO.jpg

GODZINY OTWARCIA.jpg GODZINY OTWARCIA