13.01.2023WYSTAWA-ZABAWA z Wydawnictwem Zakamarki

Zapraszamy wszystkich czytelników literatury dla dzieci na wystawę prezentującą najp­opul­arni­ejsz­e serie i najbardziej lubianych bohaterów z Zakamarkowych książek. Wystawa jest jednocześnie zabawą – każda z 15 plansz zawiera pytanie o przedstawione na niej postaci.

Wszystkich, którzy obejrzą wystawę, zapraszamy do zabawy – sprawdźcie, których bohaterów już znacie, a których może warto poznać! Odpowiedzi na pytania należy wpisać na specjalnej karcie dostępnej w bibliotece i złożyć w Oddziale dla dzieci i młodzieży do 30 stycznia.
Po zakończeniu wystawy wśród osób, które złożą karty, rozlosujemy książkowe upominki. Miłego oglądania i powodzenia!

Wydawnictwo Zakamarki od ponad 15 lat wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. Ofertę uzupełniają starannie dobrane tytuły francuskie. Wiele Zakamarkowych publikacji to książki obrazkowe dla młodszych dzieci, jest też sporo ciekawych propozycji dla dzieci starszych, czytających już samodzielnie. Najbardziej popularne serie to książki o Lassem i Mai, Piaskowym Wilku, Mamie Mu czy Albercie Albertsonie.

Wystawę można oglądać w godzinach pracy biblioteki do 30 stycznia. Zapraszamy!
DSC01975.jpg

DSC01975.jpg DSC01975