27.01.2023Uruchomienie elektronicznej wypożyczalni

Od 2 stycznia 2023r. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. prof. Franciszka Ziejki w Radłowie wraz z filiami uruchomiła kolejny moduł systemu informatycznego ELEKTRONICZNĄ WYPOŻYCZALNIĘ KSIĄŻEK, która zautomatyzuje wszystkie procesy i czynności biblioteczne, m.in. elektroniczny system wypożyczeń i zwrotów egzemplarzy.

System informatyczny zapewnia naszym Użytkownikom możliwość rezerwowania egzemplarzy, zamawiania książek i innych dokumentów, sprawdzania stanu konta czytelniczego (wypożyczeń, rezerwacji, zamówień), prolongowania egzemplarzy. Biblioteczny system posiada możliwości automatycznego powiadamiania czytelników biblioteki za pośrednictwem poczty elektronicznej o zbliżających się terminach zwrotu książek, tytułach książek przetrzymanych oraz o możliwości odbioru egzemplarzy, które wcześniej zostały zamówione.

W związku z powyższym prosimy naszych czytelników przy pierwszej wizycie w bibliotece o cierpliwość i wyrozumiałość.

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki oraz do odwiedzania katalogu on-line, na stronie www.biblioteka-radlow.pl

322956507_702022357939093_4526822251354475291_n.jpg