07.02.2023Obrazy - Katarzyna Smeja-Skulimowska

Wystawa malarstwa Katarzyny Smei-Skulimowskiej

Katarzyna Smeja-Skulimowska - artysta-plastyk od lat mieszka i tworzy w Elblągu. Jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni Orłowie oraz Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, ukończyła również pedagogikę. Zajmuje się malarstwem sztalugowym oraz ilustracją. Ulubione techniki to olej, akryl, tempera i pastel. Jest autorką licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Organizuje i uczestniczy w plenerach malarskich - krajowych i międ­zyna­rodo­wych­. Prowadzi zajęcia z edukacji artystycznej, przygotowuje młodzież do szkół plastycznych oraz Akademii Sztuk Pięknych. Pracuje zawodowo jako pedagog. Prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Wspiera i promuje elblążan, działa charytatywnie.
Wystawa potrwa do końca lutego.

Obrazy 2Plakat.jpg Obrazy 2Plakat
211IMG_9142-min-min-min.jpg 211IMG_9142-min-min-min