Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie - Filia nr 17
2023-3-3
08.02.2023"COOL(turalne) spotkanie" z Ałbeną Grabowską
Tarnów MBP

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Ałbeną Grabowską – pisarką i lekarką, autorką bestsellerowej sagi „Stulecie Winnych”, która stała się kanwą popularnego serialu telewizyjnego.
Spotkanie odbędzie się 𝟯 𝙢𝙖𝙧𝙘𝙖 𝟮𝟬𝟮𝟯 𝙧. (𝙥𝙞𝙖̨𝙩𝙚𝙠) o godzinie ⏰ 𝟭𝟴:𝟬𝟬 w Filii nr 17 MBP (Dom Kultury Westerplatte, ul. Westerplatte 8A). Podczas wydarzenia będzie możliwość zakupu książek autorki.
Rozmowę poprowadzi Marzena Wołek.
Tłumaczenie na Polski Język Migowy - Agnieszka Nowicka.

Wydarzenie realizowane jest w ramach "Biblioteka COOL(tura)"- część projektu "Tarnów - Nowe Spojrzenie", którego głównym prowadzącym jest Miasto Tarnów. Sfinansowano ze środków Funduszy Norweskich w ramach Programu Rozwój Lokalny.

Grabowska_plakat kopia.jpg Grabowska_plakat kopia
jpg, 4.0 MiB, 3508x4961