22.09.2014Jesienne szkolenia dla bibliotekarzy

Rozpoczęliśmy jesienną serię szkoleń dla bibliotekarzy z zakresu katalogowania zbiorów bibliotecznych w systemie SOWA2/MARC21.

Intensywne kursy specjalistyczne odbyły się dotychczas w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu w formie dwudniowych warsztatów dla pracowników bibliotek z Opolszczyzny, w trakcie których zaprezentowano również case study „Jak złowić czytelnika w sieci?” Przeprowadzono również trzydniowe szkolenie dla bibliotekarzy z woj. łódzkiego, którzy pierwszego dnia zdobywali wiedzę nt. formatu MARC21 w systemie SOWA w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu, a następnie w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Łodzi.
konsorc.jpg

Więcej: www.konsorcjum.sowwwa.pl