14.02.2023Encyklopedia taniego zwiedzania

Ostatnio odbyło się spotkanie z Mateuszem Jakubowskim, autorem książki "Encyklopedia taniego zwiedzania". Podczas spotkania rozmawialiśmy o sposobach na oszczędne podróżowanie oraz o ciekawych miejscach do odwiedzenia na całym świecie.

Jakubowski podzielił się swoimi doświadczeniami i poradami, które znalazły odzw­ierc­iedl­enie­ w jego książce. Opowiadał o tym, jak podróżować za niewielkie pieniądze, jak szukać tanich biletów lotniczych czy jak korzystać z miejscowych środków transportu.

Jego książka "Encyklopedia taniego zwiedzania" ma być zbiorem wiedzy dla każdego, kto marzy o podróżach, ale nie chce przepłacać. Mają się w niej znaleźć praktyczne porady i wskazówki, które pomogą nam zaplanować wymarzoną podróż.

Podczas naszego spotkania zostały omówionme także ciekawe miejsca na świecie, które warto odwiedzić, nie wydając przy tym fortuny. Jakubowski podzielił się swoimi ulubionymi destynacjami i poradami na temat taniego zwiedzania różnych miast.

Ogólnie rzecz biorąc, podróże są bardzo inspirujące i ciekawe. Nie jest to miejsce aby polecać czy zniechęcać do książki Jakubowskiego, ale więcej informacji na temat "Encyklopedii taniego zwiedzania" można znaleźć w poniższej recenzji: www.youtube.com

img
img
img
img
img
img

Źródła:
pandunia.pl
tube.likala.com
anchor.fm
linktr.ee
lubimyczytac.pl

Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Likala

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo