Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Wydawnictwo Likala
[awatar]
Likala
Telefon: 00
Województwo: lubelskie
Powiat: chełmski
Adres:
Sawin

Tłumaczenia i publikacje zagraniczne.
Wydawnictwo zajmuje się przekładem, tłumaczeniem i publikacją na polskim rynku niszowych książek z zachodnich i półn­ocno­amer­ykań­skich rynków. Specjalizujemy się w tematyce biznesowej, poradnikowej, popularno-naukowej, startupowej, psychologicznej, geopolitycznej, zdarza nam się również publikować biografie, książki o sztucznej inteligencji oraz o relacjach damsko-męskich. Wyróżniamy się szybkością działania, u nas nie musisz czekać wielu miesięcy na decyzję. Chętnie wchodzimy we współpracę na nowych obszarach tematycznych. Zachęcamy do kontaktu w sprawie tytułów, które odniosły już sukces na zachodnich rynkach.
tube.likala.com

Ekspozycja

(tekst roboczy do uzupełnienia później)

Komentarze (0)

(tekst roboczy do uzupełnienia)

Komentarze (0)

Imgur

"Sexcatcher" Michała Szatiło to kontrowersyjna lektura, która budzi mieszane uczucia czytelników. Z jednej strony, książka ta oferuje praktyczne porady dotyczące sztuki uwodzenia kobiet, skuteczne w praktyce, ale z drugiej strony poddaje się krytyce ze względu na brak etyki i szacunku dla płci przeciwnej.

Autor pozostawia kobiety gorsze niż spotkał, traktując je wyłącznie jako obiekty seksualne, pozbawione własnych emocji i uczuć. Jego wulgarne wypowiedzi oraz żenujące opowieści z własnego życia budzą zażenowanie i cringe, sprawiając, że czytelnik zastanawia się nad moralnym aspektem przekazu.

W książce pojawia się koncepcja DHV (Demonstration of Higher Value), która jest skuteczna, ale wymaga odpowiedniego kompasu moralnego, aby nie prowadzić do szkodliwych skutków. Autor, pomimo skutecznych porad, stosuje presupozycje, co może wprowadzać czytelnika w błąd, dotycząc jego własnej wartości w kontekście relacji z kobietami.

Książka momentami jest nierówna, autor sam sobie przeczy, co sprawia, że trudno jednoznacznie ocenić jej wartość. Koncepcja świadomej rezygnacji z pogoni za osobami wyżej w hierarchii zdaje się być interesująca, ale wymaga głębszej analizy i zrozumienia, jak można ją praktycznie zastosować w życiu.

Podczas analizy zasady ograniczenia do trzech kobiet na imprezie autor wydaje się tracić sensowność tego podejścia, co podważa sensowność samej zasady. Dodatkowo, jego niechęć do używania emotikonek, takich jak puszczające oczko, może być subiektywnym podejściem, które nie wszystkim czytelnikom przypadnie do gustu.

W rezultacie "Sexcatcher" może być zalecaną lekturą jedynie dla osób o silnym kompasie moralnym, zdolnych oddzielić skuteczne porady od wątpliwych wartości etycznych prezentowanych przez autora. Warto podkreślić, że książka ta wymaga krytycznego podejścia i umiejętności wyłapywania wartościowych wskazówek, oddzielając je od treści, które mogą szkodzić relacjom międzyludzkim.

Imgur

"Sexcatcher" autorstwa Michała Szatiło to kontrowersyjna lektura, która wzbudza emocje i zaciekawienie, zarówno ze względu na skuteczność przekazu, jak i etyczne dylematy, z jakimi czytelnik może się zmierzyć.

Jeden z ciekawych faktów, choć nie bezpośrednio związany z treścią książki, to usunięcie jej przez autora z własnego sklepu. To może nasuwać pytania dotyczące jego własnych przemyśleń na temat wartości i etyki prezentowanych w "Sexcatcher". Czy było to działanie ze względów kontrowersji, czy może zmiana światopoglądu autora?

Autor książki zdaje się przekonywać, że efektywność jest jedyną miarą prawdy, co w kontekście sztuki uwodzenia i nawiązywania relacji może budzić pewne wątpliwości. Czy jednak skuteczność w podrywaniu to jedyny klucz do zrozumienia prawdy o relacjach międzyludzkich?

W "Sexcatcher" znaleźć można również sporo informacji dotyczących psychologii ewolucyjnej. Czytelnik może zastanawiać się, jak te naukowe teorie wpływają na praktyczne aspekty nawiązywania relacji, a także jakie inne książki z zakresu biologii ewolucyjnej warto przeczytać, aby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.

Książka porusza także kwestie ramy wobec seksu i idei kolekcjonowania dobrych wspomnień. Jakie są zalecenia autora w tych kwestiach i jakie mogą być konsekwencje przyjęcia określonej perspektywy?

Czytelnik z pewnością znajdzie w książce także wskazówki dotyczące mindsetu potrzebnego do skutecznego podrywania kobiet, a także składowych kodu atrakcyjności mężczyzny. Jakie są kluczowe elementy, którymi należy się kierować, aby zwrócić uwagę płci przeciwnej?

Oprócz tego, "Sexcatcher" może dostarczyć wskazówek dotyczących wyglądu pokoju czy mieszkania, zarówno w wersji minimum, jak i optymalnej. Jakie są rady autora dotyczące stworzenia przestrzeni, która wspiera procesy podrywu?

Podsumowując, lektura "Sexcatcher" nie tylko rzuca światło na skuteczne techniki uwodzenia, ale również stawia przed czytelnikiem szereg pytań dotyczących etyki, wartości i głębszych aspektów psychologii społecznej.

Imgur

Dlaczego powinieneś być zawsze przygotowany na seks?
- Autor podkreśla konieczność gotowości do intymności jako kluczowy element skutecznego podrywu. Jakie są argumenty za tym podejściem i w jaki sposób przygotowanie może wpłynąć na relację z kobietą?

Jak wygląda życie każdej Kobiety?
- Książka rzuca światło na różnorodność życiowych doświadczeń kobiet. W jaki sposób ta wiedza może być użyteczna w kontekście nawiązywania relacji?

Dlaczego życie Kobiety jest zdeterminowane tylko przez jeden czynnik?
- Autor twierdzi, że istnieje kluczowy czynnik determinujący życie kobiet. Jakie są te spostrzeżenia i jak wpływają na sposób, w jaki podchodzi się do relacji z płcią przeciwną?

Jacy mężczyźni otaczają Kobiety?
- Książka przedstawia archetypy mężczyzn, którzy otaczają kobiety. Jakie są te archetypy i w jaki sposób wpływają na oczekiwania i preferencje kobiet?

Jakie są archetypy mężczyzny, w które powinieneś celować?
- Autor sugeruje określone wzorce mężczyzn, na jakie warto się wzorować. Jakie są te archetypy i dlaczego autor uważa, że warto do nich dążyć?

Jakie rodzaje reakcji możesz otrzymać od Kobiety?
- Książka opisuje różnorodność reakcji, jakie można uzyskać podczas podrywu. Jakie są te reakcje i jak można z nimi skutecznie pracować?

Co zrobić w sytuacji "podszedłem do Kobiety. i co dalej?"
- Autor radykalnie podkreśla kluczową fazę podrywu. Jakie kroki warto podjąć po pierwszym kontakcie, aby utrzymać pozytywny rozwój relacji?

Z ilu zdań składa się wielka księga tekstów na podryw?
- Książka sugeruje, że istnieje obszerna biblioteka tekstów na podryw. Jakie są strategie zawarte w tej "wielkiej księdze" i jak można je skutecznie wykorzystać?

Na czym polegają randki i co możesz zrobić, by wyglądały spektakularnie?
- Książka omawia istotę randek i sposoby na uczynienie ich wyjątkowymi. Jakie są porady autora dotyczące organizacji spektakularnych spotkań?

O czym rozmawiać z Kobietą na randce?
- Autor sugeruje konkretne tematy rozmów podczas randki. Jakie są te tematy i dlaczego są istotne w procesie budowania relacji?

Wiele, ale nie dowiesz się od autora, jakie są wspomniane przez niego 237 powody by uprawiać seks.
- Książka wspomina o licznych powodach, ale nie ujawnia ich wszystkich. Jakie są te powody i czy czytelnik może znaleźć inne perspektywy na intymność?

Sporo, ale nie jak niwelować ORO (ostatni ruch oporu), chociaż autor o nim sam wspomina.
- Książka porusza kwestię ostatniego ruchu oporu. Jakie są sugestie autora w zakresie radzenia sobie z tym zjawiskiem i dlaczego warto się nad nim zastanowić?

Nic jeśli chodzi o to, co się dzieje lub ma się dziać już po seksie z Kobietą.
- Książka nie wchodzi w szczegóły dotyczące etapu po zbliżeniu. Jakie są ewentualne braki w omawianym temacie i czy to istotne w pełnym zrozumieniu relacji z kobietą?

Czy to jednak dobrze, że autor usunął tę książkę ze swojego sklepu?
- Decyzja autora o usunięciu książki z własnego sklepu rodzi pytania o jego refleksję nad treściami prezentowanymi w "Sexcatcher". Czy to działanie ma charakter symboliczny czy wynika z ewolucji poglądów autora na temat nawiązywania relacji?

Imgur

Źródła:
https://pandunia.pl/sexcatcher-recenzja-ksiazki-volant-michal-szatilo/
https://www.youtube.com/watch?v=HvILJapoGrE
https://wykop.pl/wpis/73850339/bez-lancucha-bez-kaganca-bez-granic-recenzja-ksiaz
https://tube.likala.com/sexcatcher/
https://linktr.ee/puapanda

Komentarze (0)
1 2 3 4 5 6 7
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego wydawcy.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo