Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Wydawnictwo Likala
[awatar]
Likala
Telefon: 0-0-4-8-7-3-3-5-5-0-1-0-0
Województwo: lubelskie
Powiat: chełmski
Adres:
Sawin

Tłumaczenia i publikacje zagraniczne.
Wydawnictwo zajmuje się przekładem, tłumaczeniem i publikacją na polskim rynku niszowych książek z zachodnich i półn­ocno­amer­ykań­skich rynków. Specjalizujemy się w tematyce biznesowej, poradnikowej, popularno-naukowej, startupowej, psychologicznej, geopolitycznej, zdarza nam się również publikować biografie, książki o sztucznej inteligencji oraz o relacjach damsko-męskich. Wyróżniamy się szybkością działania, u nas nie musisz czekać wielu miesięcy na decyzję. Chętnie wchodzimy we współpracę na nowych obszarach tematycznych. Zachęcamy do kontaktu w sprawie tytułów, które odniosły już sukces na zachodnich rynkach.
tube.likala.com

Ekspozycja

Książka napisana przez Jacka Bartosiaka i Piotra Zychowicza - Nadchodzi III wojna światowa, pierwszy nakład został wyprzedany z tego co wiemy. Do księgarni w Polsce przyszedł kolejny duży nakład. Książka cieszy się wielkim zain­tere­sowa­niem­. Gratulacje dla autorów i pomysłodawcy. Widzowie byli pomysłodawcami i zauważyli, że te rozmowy są fajne i cieszą się wielkim zain­tere­sowa­niem­, stąd podziękowania dla oglądających rozmowy w historii realnej. Temat, który spędza sen z powiek polskim politykom i geopolitykom czyli między niemcami a rosją. Polska w swoim położeniu geopolitycznym, w międzymorzu, podczas zagrożenia rosyjskiego i od rosji będzie się ta książka i rozmowa rozpoczynały. Niedawno znany dziennikarz amerykański zaprosił Dymitrija Pieskowa, jednego z najważniejszych ludzi Putina, na rozmowę w swojej telewizji i zadał fundamentalne pytanie - dlaczego akurat teraz? Chcecie się dowiedzieć więcej - zapoznajcie się z komentarzem naszego pracownika.

img
img
img
img
img
img

pandunia.pl
anchor.fm
tube.likala.com
linktr.ee

Komentarze (0)

Jacek Bartosiak jest chyba najbardziej znanym polskim geopolitykiem. Wspólnie z byłym szefem amerykańskiego wywiadu George Friedmanem napisali książkę o nowej domenie kosmicznej w kontekście rywalizacji wielkich mocarstw w eurazji. Z chęcią byśmy takie książki wydawali, ale niestety Jacek Bartosiak wydaje się zbyt popularnym autorem jak na nasze skromne możliwości. Niemniej zachęcamy do zapoznania się z recenzją jego książki dostępną w sieci i na YT.

img
img
img
img
img
img

Źródła:
www.youtube.com
pandunia.pl
anchor.fm
lubimyczytac.pl
linktr.ee
tube.likala.com

Komentarze (0)

Wydawanie swoich publikacji z bloga czy artykułów czy esejów staje się nową praktyką na rynku. Tak postąpił też popularny geostrateg, Jacek Bartosiak. Jak wyglądają tego efekty? Możecie się przekonać w recenzji naszego pracownika.

Źródła:
pandunia.pl
anchor.fm
www.youtube.com
lubimyczytac.pl

img
img
img
img
img
img
img

Komentarze (0)
1 2 3 4
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego wydawcy.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo