Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Wydawnictwo Likala
[awatar]
Likala
Telefon: 0-0-4-8-7-3-3-5-5-0-1-0-0
Województwo: lubelskie
Powiat: chełmski
Adres:
Sawin

Tłumaczenia i publikacje zagraniczne.
Wydawnictwo zajmuje się przekładem, tłumaczeniem i publikacją na polskim rynku niszowych książek z zachodnich i półn­ocno­amer­ykań­skich rynków. Specjalizujemy się w tematyce biznesowej, poradnikowej, popularno-naukowej, startupowej, psychologicznej, geopolitycznej, zdarza nam się również publikować biografie, książki o sztucznej inteligencji oraz o relacjach damsko-męskich. Wyróżniamy się szybkością działania, u nas nie musisz czekać wielu miesięcy na decyzję. Chętnie wchodzimy we współpracę na nowych obszarach tematycznych. Zachęcamy do kontaktu w sprawie tytułów, które odniosły już sukces na zachodnich rynkach.
tube.likala.com

Ekspozycja

Zapraszamy do zapoznania się z nową recenzją książki naszego pracownika.
Książka choć wąsko-tematyczna to dotyczy relacji damsko-męskich i stanowi interesujący poradnik. Wydawanie w Polsce takich właśnie książek nas interesuje.

img
img
img
img

Źródła:
www.youtube.com
pandunia.pl

Komentarze (0)

Zapraszamy do zapoznania się z nową recenzją książki naszego pracownika.
Książka stanowi świetny przykład poradnika. Krótka, treściwa i dużo wiedzy można wykorzystać w życiu. Takie książki chcemy właśnie wydawać.

img
img
img
img
img
img
img

Źródła:
www.youtube.com
pandunia.pl

Komentarze (0)

Dobra książka jeszcze niezbyt znanego w Polsce autora aż szkoda, że już wydana po polsku. Ale jeszcze tego typu perełki będą się trafiać.

okładka

Parag Khanna to światowej sławy specjalista od stosunków międ­zyna­rodo­wych­ i geopolityki. Urodził się w Indiach, wychował w Nowym Jorku, pracował w Niemczech i Dubaju, a osiadł na stałe i pracuje obecnie w Singapurze. Mało kto zna azję tak dobrze jak on. Świetnie orientuje się w relacjach między poszczególnymi krajami. W swojej książce podaje mnóstwo liczb, przedstawia klarowne wywody logiczne, nakreśla jak jego zdaniem azja będzie się rozwijać i jakie miejsce w świecie zajmie (spoiler: dominujące). Dla szeroko rozumianego zachodu jego zdanie powinno być otrzeźwiające, wszak azja goni europę i amerykę północną w niesamowitym tempie a pod wieloma względami już dawno ją wyprzedziła.

Recenzje:
https://pandunia.pl/przyszlosc-nalezy-do-azji-recenzja-ksiazki-parag-khanna/
https://www.youtube.com/watch?v=eY7zB4V-zqQ
https://linktr.ee/PUAPanda

rec 178.jpg rec 178
jpg, 406 KiB, 718x1024
Komentarze (0)
1 2
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego wydawcy.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo